Home » Doğalgaz Tesisati Fiyatlari

Doğalgaz Tesisati Fiyatlari

Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Doğalgaz tesisatı fiyatları ilden ile ; ilçeden ilçeye ; aydan aya; evden eve  farklılık göstermektedir. Bu sebepten doğalgaz tesisatı fiyatlarını ortalama vermeye çalışacağım. En uygun doğalgaz tesisatı yaptırılacak aylar yılın ilk ayları yani ocak , şubat, mart aylarıdır. en yüksek doğalgaz fiyatları da eylül,ekim ve kasım aylarıdır. yani doğalgaz tesisat sezonu eyül ayında açılır ocak ayında kapanır. Doğalgaz tesisat sezonunda yaptırılan tesisatlar her zaman pahalı olmuştur.

Doğalgaz tesisatı , bir ocak hattı ve 1 kombi hattı çekilecek ise doğalgaz projesi çizim işlemi , igdaşa onaylatılması ve gaz açma işlemlerinin yapılması ortalama 700TL tutacaktır.

Doğalgaz tesisatı, bir ocak, bir şofben ve bir soba hattı çekilecekse  doğalgaz projesi çizim işlemi , igdaşa onaylatılması ve gaz açma işlemlerinin yapılması ortalama 900TL tutacaktır

Sadece doğalgaz projesi çizilip gaz açma işlemi yapılacak ise 300TL tutacaktır.bir binada birden fazla proje çizilecekse bu fiyat 250tl ye kadar düşebilmektedir.

Bina ana kolon tesisatı , yani binanın dışındaki doğalgaz kutusundan doğalgaz hattının alınıp, her bir dairenin kapısının önüne kadar doğalgaz tesisatlarının çekilmesi işlemi , genel olarak bu doğalgaz tesisatı fiyatı  çok değişkenlik gösterebilmektedir. ortalama bir fiyattan bahsedecek olursak ; doğalgaz tesisatı metresi x 60tl + deprem cihazı 250TL+ deprem cihazı kutusu 50tl  şeklinde hesaplanabilir.

İstanbulun her yerine ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Uzman mühendislerimiz ve tesisatçı ustalarımızla ekonomik ve kaliteli tesisat yapmaktayız

 

 

0212 535 00 53


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanal Tur İçin Tıklayınız

demirdokum-1

Ücretsiz Keşif