Home » Doğalgaz Tesisatı Fiyatları » Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı işlemi firmamız tarafından 1 günde yapılmaktadır. Doğalgaz tesisatı projesi çizilip igdaştan onayı işlemi de igdaşın yoğunluğuna da bağlı olaraktan bir hafta kadar sürebilmektedir. Doğalgaz tesisatını deneyimli personelimiz ve uzman kadromuzla profesyonel olarak yapmaktayız. Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Bu sebepten kullanılacak malzemeler yönünden müşterilerimize çok çeşit imkanını sunmaktayız.  Kombi Dükkanı Online satış sitesinden Tüm Türkiyeye  toptan ve perakende olarak kombi, petek, oda termostatı, doğalgaz malzemeleri vb. bir çok malzemenin satışını yapmaktadır. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat ve kaliteli işçilikle hizmet verip müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli verdiğimiz değerdir.

Doğalgaz, bilindiği üzere yanıcı ve tehlikeli bir maddedir. Bu sebepten dolayı doğalgaz tesisatını yapan kişilerin mutlaka yetkili ve igdaştan sertefikalı olmaları gerekir.   Kombi Dükkanı firmamız igdaş yetkilidir . Yetki numarası 7000559 dir. Doğalgaz projesi onayı digital ortamda kısa süre onaylatılmaktadır.  Ortalama  gaz açılım süresi  7-12 gün sürebilmektedir. Gaz açılım işlemleri süreci söyledir; doğalgaz tesisatı yapım işlemi ile ilgili firmamızla müşterimiz arasında sözleşme yapıldıktan sonra yapılacak doğalgaz tesisatının projesi çizilir, müşterimiz igdaş abonelik ve sözleşme işlemlerini yapması sonrasında proje firmamız tarafından igdaşa gönderilir ve proje onayı alınır. Doğalgaz tesisatının yapım işlemi ile ilgili müşterimizden randevu alınır ve randevu tarihinde tesisat 1 gün içinde gerekli kaçak testleri ve sızdırmazlık kontrollleri yapılarak teslim edilir . daha sonra igdaştan gaz açılışı için randevu istenir randevu tarihinde igdaş mühendisi ve firmamız mühendisi birlikte daireye gelinerek dogalgaz tesisati  ve doğalgaz projesi  kontrolleri yapılarak gazın açılışını gerçekleştirilir.

Kombi Dükkanı Online Satış

Doğalgaz tesisatı ve kalorifer tesisatının yapılış şekli hem güvenlik açısından hemde tasarruf sağlama açısından çok önemlidir. Evin konumuna göre kombinin seçilmesi yoğuşmalı kombi mi? yoksa normal hermetik kombi mi seçilmeli? , kombinin güçünün seçilmesi 20.000kcal/h mi? yoksa 24.000kcalh kombi mi eviniz için ideal ısınmayı sağlar? , kombinin yerinin seçilmesi kombiyi balkona mı koyalım yoksa mutfağa mı? . Doğalgaz borularının dolabın üstünden mi geçirelim yoksa mutfak dolabının içinden mi? , Kalorifer tesisat boruları sıva üstünden mi geçmeli yoksa sıva altından mı?, mutfağa 50cm radyatör mü koyalım yoksa 1metre radyatör mü?  vb. bir çok soru ile doğalgaz tesisatı yapılmadan önce karşı karşıya kalabiliriz. Bu soruların uygun bir şeklide cevaplanması için öncelikle eve keşif yapılması gerekir keşifi yapan kişelerin deneyimli ve  işin ehli kişiler olması gerekir. Keşif detaylı bir şekilde ve gerekli özen gösterilerek yapılmalıdır. Kombi Dükkanı deneyimli kadromuzla sizin için en uygun doğalgaz tesisatı ve kalorifer tesisatını yapmaktadır. KOMBİ DÜKKANI, Online olarak Tüm Türkiyeye toptan ve perakende Kombi, Klima, Radyatör, Oda Termostadı ve Isıtma sektöründe kullanılan yardımcı malzemelerin satışını yapmaktadır. Bu sebeple en güncel ve en uygun fiyatlarla doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi, kombi montajı yapmaktadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Doğalgaz Tesisatında kampanya; Firmamız doğalgaz tesisatı için çeşitli ödeme şekilleri sunar, Hiç peşinatsız kredi kartına 12 taksit doğalgaz tesisatı , 150 TL taksitle doğalgaz tesisatı , peşinat vererek verdiğiniz peşinata göre indirim kazanma imkanı veya sizin ödeme durumunuza göre siz söyleyin biz uygulayalım.

Yetkili ve güvenilir bir firma , kaliteli ve sorunsuz bir tesisat, uygun fiyat ve kısa süre gaz açılımı istiyorsanız Kombi Dükkanı olarak biz sizin tesisatınızın yapım işine talibiz.

 0212 535 00 53    ve  535 00 63  nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

İstanbul için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır

İster telefonla ister web`den talepte bulunun, ücretsiz keşif ve değerlendirme yapalım. İlgilendiğiniz hizmet konusunda sizi bilgilendirelim. Ürünlerinizi ve kullanılacak malzemeyi birlikte seçelim.

Planı birlikte yapalım, işi söz verdiğimiz tarihte eksiksiz teslim edelim.

İşin sonrasında herhangi bir aksilik durumunda ya da herhangi bir konuda danışmak istediğiniz taktirde, yine ister web`den ister telefonla talepte bulunmanız yeterli.

Her zaman hizmetinizdeyiz

 


6 yorum

 1. 170 m2 dublex dairem var. tesisat çekili ancak kombi ve radyotorler takılı değil. dısarıdan gelen siyah gaz borusu da yok. fiyatınızı öğrenebilirmiyim. saygılarımla… evim gaziosmanpaşa/ist

  • Merhabalar
   Sadece bu bilgilere göre fiyat vermek oldukça güç. bir kaç kriter belirleyerek ona göre fiyat vermeye çalışacağım. Kombi mutfakta olduğunu kabul edelim üst katta mutfak olmadığını kabul edelim ortalama 12 metre radyatör gider ve kombi olarak Atron 24.000kcal/h kombi kullanalım doğalgaz tesisatı , doğalgaz projesi, kombi montajı, petek montajları toplam çıkabilecek rakam 4000tl gibi rakam çıkabilir. İstanbul un her bölgesine ücretsiz keşif hizmetimiz var Ücretsiz keşif hizmetimizden ücretsiz keşif formunu doldurarak yararlanabilirsiniz.
   saygılarımızla

 2. merhaba ben 75 metrekare daire için fiyat almak istiyorum sade kombitakılacak petekler mevcut yeni bina işçilik nekadar

  • Merhabalar Mehmet Bey
   75 metrekare daire için 20.000kcal/h kombi yeterli olacaktır. Eviniz yeni bina olduğu için doğalgaz tesisatı projesin de çizilmesi gerekir. biz bu işlemleride takip ediyoruz. Doğalgaz tesisatında bir eksiklik yok ise örneğin ocak flexi (hortumu takılı ise) , doğalgaz sayaç yeri hazır ise doğalgaz tesisatı projesini 250tl ye çizim işlemi yapıyoruz. Kombi montaj ücreti 150tl dir. 20.000kcal/h kombi modellerine KOMBİ DÜKKANI adresinden bakabilirsiniz. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz vardır . Saygılar

 3. dogalgaztesisatı fıyatlarına bakmıstım evım 90 m2 ama mutfak ve banyoya takmıycam petek nekadar olur acabaonu ogrenmek ıstıyorum

  • Merhabalar Emrah Bey
   90 metrekare daire için doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı işlemleri ortalama 3000tl civarı bir fiyat çıkabilir. kullanılacak petek metrajı , kombi markası tesisatın gidiş yönü gibi faktörlere bağlı olarak fiyatta değişme olabilir. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var. bize 0212 535 00 35 nolu telden arayıp keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz veya ücretsiz keşif formunu doldurursanız biz size geri dönüş yaparız
   saygılar

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanal Tur İçin Tıklayınız

demirdokum-1

Ücretsiz Keşif