Çatalca Kombi Montajı

Çatalca Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Çatalca ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Çatalca’nın tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Çatalca Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Çatalca Kombi Montajı Hizmet Verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Akalan Mahallesi Kombi Montajı, Atatürk Mahallesi Kombi Montajı, Aydınlar Mahallesi Kombi Montajı, Bahşayiş Mahallesi Kombi Montajı, Başak Mahallesi Kombi Montajı, Belgrat Mahallesi Kombi Montajı, Celepköy Mahallesi Kombi Montajı, Çakıl Mahallesi Kombi Montajı, Çanakça Mahallesi Kombi Montajı, Çiftlikköy Mahallesi Kombi Montajı, Dağyenice Mahallesi Kombi Montajı, Elbasan Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Mahallesi Kombi Montajı, Ferhatpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Gökçeali Mahallesi Kombi Montajı, Gümüşpınar Mahallesi Kombi Montajı,

Hallaçlı Mahallesi Kombi Montajı, Hisarbeyli Mahallesi Kombi Montajı, İhsaniye Mahallesi Kombi Montajı, İnceğiz Mahallesi Kombi Montajı, İzzettin Mahallesi Kombi Montajı, Kabakça Mahallesi Kombi Montajı, Kaleiçi Mahallesi Kombi Montajı, Kalfa Mahallesi Kombi Montajı, Karacaköy Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Karamandere Mahallesi Kombi Montajı, Kestanelik Mahallesi Kombi Montajı, Kızılcaali Mahallesi Kombi Montajı, Muratbey Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Nakkaş Mahallesi Kombi Montajı, Oklalı Mahallesi Kombi Montajı, Ormanlı Mahallesi Kombi Montajı, Ovayenice Mahallesi Kombi Montajı, Örcünlü Mahallesi Kombi Montajı, Örencik Mahallesi Kombi Montajı, Subaşı Mahallesi Kombi Montajı, Yalıköy Mahallesi Kombi Montajı, Yaylacık Mahallesi Kombi Montajı, Yazlık Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Çatalca Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir