Esenyurt Kombi Montajı


Esenyurt Kombi Montajı

Esenyurt Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Esenyurt ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Esenyurt’un tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve Esenyurt Kombi Montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Esenyurt Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Esenyurt Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Akçaburgaz Mahallesi Kombi Montajı, Akevler Mahallesi Kombi Montajı, Akşemseddin Mahallesi Kombi Montajı, Ardıçlı Mahallesi Kombi Montajı, Aşık Veysel Mahallesi Kombi Montajı, Atatürk Mahallesi Kombi Montajı, Bağlarçeşme Mahallesi Kombi Montajı, Balıkyolu Mahallesi Kombi Montajı, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Battalgazi Mahallesi Kombi Montajı, Cumhuriyet Mahallesi Kombi Montajı, Çınar Mahallesi Kombi Montajı, Esenkent Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Mahallesi Kombi Montajı, Gökevler Mahallesi Kombi Montajı, Güzelyurt Mahallesi Kombi Montajı, Hürriyet Mahallesi Kombi Montajı, İncirtepe Mahallesi Kombi Montajı, İnönü Mahallesi Kombi Montajı, İstiklal Mahallesi Kombi Montajı, Koza Mahallesi Kombi Montajı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kombi Montajı, Mehterçeşme Mahallesi Kombi Montajı, Mevlana Mahallesi Kombi Montajı, Namık Kemal Mahallesi Kombi Montajı, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Kombi Montajı, Orhan Gazi Mahallesi Kombi Montajı,

Osmangazi Mahallesi Kombi Montajı, Örnek Mahallesi Kombi Montajı, Pınar Mahallesi Kombi Montajı, Piri Reis Mahallesi Kombi Montajı, Saadetdere Mahallesi Kombi Montajı, Selahaddin Eyyubi Mahallesi Kombi Montajı, Sultaniye Mahallesi Kombi Montajı, Süleymaniye Mahallesi Kombi Montajı, Şehitler Mahallesi Kombi Montajı, Talatpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Turgut Özal Mahallesi Kombi Montajı, Üçevler Mahallesi Kombi Montajı, Yenikent Mahallesi Kombi Montajı, Yeşilkent Mahallesi Kombi Montajı, Yunus Emre Mahallesi Kombi Montajı, Zafer Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir