Eyüpsultan Kombi Montajı

Eyüpsultan Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Eyüpsultan ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Eyüpsultan’ın tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Eyüpsultan Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Eyüpsultan Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Ağaçlı Mahallesi Kombi Montajı, Akpınar Mahallesi Kombi Montajı, Akşemsettin Mahallesi Kombi Montajı, Alibeyköy Mahallesi Kombi Montajı, Çırçır Mahallesi Kombi Montajı, Çiftalan Mahallesi Kombi Montajı, Defterdar Mahallesi Kombi Montajı, Düğmeciler Mahallesi Kombi Montajı, Emniyettepe Mahallesi Kombi Montajı, Esentepe Mahallesi Kombi Montajı, Göktürk Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Güzeltepe Mahallesi Kombi Montajı, Işıklar Mahallesi Kombi Montajı, İhsaniye Mahallesi Kombi Montajı, İslambey Mahallesi Kombi Montajı, Karadolap Mahallesi Kombi Montajı, Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Mimar Sinan Mahallesi Kombi Montajı, Mithatpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Nişancı Mahallesi Kombi Montajı, Odayeri Mahallesi Kombi Montajı, Pirinççi Mahallesi Kombi Montajı, Rami Cuma Mahallesi Kombi Montajı, Rami Yeni Mahallesi Kombi Montajı, Sakarya Mahallesi Kombi Montajı, Silahtarağa Mahallesi Kombi Montajı, Topçular Mahallesi Kombi Montajı, Yeşilpınar Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eyüpsultan Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir