Fatih Kombi Montajı

Fatih Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Fatih ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Fatih’in tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Fatih Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Fatih Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Aksaray Mahallesi Kombi Montajı, Akşemsettin Mahallesi Kombi Montajı, Alemdar Mahallesi Kombi Montajı, Ali Kuşçu Mahallesi Kombi Montajı, Atikali Mahallesi Kombi Montajı, Ayvansaray Mahallesi Kombi Montajı, Balabanağa Mahallesi Kombi Montajı, Balat Mahallesi Kombi Montajı, Beyazıt Mahallesi Kombi Montajı, Binbirdirek Mahallesi Kombi Montajı, Cankurtaran Mahallesi Kombi Montajı, Cerrahpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Derviş Ali Mahallesi Kombi Montajı, Emin Sinan Mahallesi Kombi Montajı, Hacı Kadın Mahallesi Kombi Montajı, Haseki Sultan Mahallesi Kombi Montajı, Hırka-i Şerif Mahallesi Kombi Montajı, Hobyar Mahallesi Kombi Montajı, Kalenderhane Mahallesi Kombi Montajı, Karagümrük Mahallesi Kombi Montajı, Katip Kasım Mahallesi Kombi Montajı,

Kemalpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Koca Mustafapaşa Mahallesi Kombi Montajı, Küçük Ayasofya Mahallesi Kombi Montajı, Mercan Mahallesi Kombi Montajı, Mimar Hayrettin Mahallesi Kombi Montajı, Mimar Kemalettin Mahallesi Kombi Montajı, Molla Fenari Mahallesi Kombi Montajı, Molla Gürani Mahallesi Kombi Montajı, Molla Hüsrev Mahallesi Kombi Montajı, Muhsine Hatun Mahallesi Kombi Montajı, Nişanca Mahallesi Kombi Montajı, Rüstempaşa Mahallesi Kombi Montajı, Saraç İshak Mahallesi Kombi Montajı, Silivrikapı Mahallesi Kombi Montajı, Sultan Ahmet Mahallesi Kombi Montajı, Sururi Mahallesi Kombi Montajı, Süleymaniye Mahallesi Kombi Montajı, Sümbül Efendi Mahallesi Kombi Montajı, Şehremini Mahallesi Kombi Montajı, Şehsuvar Bey Mahallesi Kombi Montajı, Tahtakale Mahallesi Kombi Montajı, Taya Hatun Mahallesi Kombi Montajı, Topkapı Mahallesi Kombi Montajı, Yavuz Sinan Mahallesi Kombi Montajı, Yavuz Sultan Selim Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Fatih Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir