Kategori: İstanbul Avrupa Yakası Kombi Montajı

İstanbul Avrupa Yakası Kombi Montajı

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bütün ilçelere kombi montajı, kombi değişimi, doğalgaz projesi, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı hizmeti vermekteyiz.

Firmamız İgdaş yetkili firma olup İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde yer almaktadır. Hizmetlerimizi aynı gün içerisinde ve iş bitimi kapıda ödeme alarak güvenilir hizmet veriyoruz. Oluşabilecek olumsuz durumlar için yaptığımız işlemlere firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Kombi satışı, Kombi montajı, Kombi değişimi işlemleri için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Satışını Gerçekleştirdiğimiz Markalar

Airfel, Demirdöküm, Eca, Vaillant, Bosch, Buderus, Baymak, Viessmann, Protherm, Sanica ve Warmhaus’tur. Bu markaların radyatör (petek), Kombi satışları ve montajlarını yapmaktayız.

İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu’dur. İstanbul Avrupa Kombi Montajı