Kadıköy Kombi Montajı

Kadıköy Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Kadıköy ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kadıköy’ün tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Kadıköy Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Kadıköy Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

19 Mayıs Mahallesi Kombi Montajı, Acıbadem Mahallesi Kombi Montajı, Bostancı Mahallesi Kombi Montajı, Caddebostan Mahallesi Kombi Montajı, Caferağa Mahallesi Kombi Montajı, Dumlupınar Mahallesi Kombi Montajı, Eğitim Mahallesi Kombi Montajı, Erenköy Mahallesi Kombi Montajı, Fenerbahçe Mahallesi Kombi Montajı, Feneryolu Mahallesi Kombi Montajı, Fikirtepe Mahallesi Kombi Montajı, Göztepe Mahallesi Kombi Montajı, Hasanpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Koşuyolu Mahallesi Kombi Montajı, Kozyatağı Mahallesi Kombi Montajı, Merdivenköy Mahallesi Kombi Montajı, Osmanağa Mahallesi Kombi Montajı, Rasimpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Sahrayıcedit Mahallesi Kombi Montajı, Suadiye Mahallesi Kombi Montajı, Zühtüpaşa Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Kadıköy Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir