Kartal Kombi Montajı

Kartal Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Kartal ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kartal’ın tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Kartal Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Kartal Kombi Montajı Hizmet Verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Atalar Mahallesi Kombi Montajı, Cevizli Mahallesi Kombi Montajı, Cumhuriyet Mahallesi Kombi Montajı, Çavuşoğlu Mahallesi Kombi Montajı, Esentepe Mahallesi Kombi Montajı, Gümüşpınar Mahallesi Kombi Montajı, Hürriyet Mahallesi Kombi Montajı, Karlıktepe Mahallesi Kombi Montajı, Kordonboyu Mahallesi Kombi Montajı, Orhantepe Mahallesi Kombi Montajı, Orta Mahallesi Kombi Montajı, Petrol İş Mahallesi Kombi Montajı, Soğanlık Yeni Mahallesi Kombi Montajı, Topselvi Mahallesi Kombi Montajı, Uğur Mumcu Mahallesi Kombi Montajı, Yakacık Çarşı Mahallesi Kombi Montajı, Yakacık Yeni Mahallesi Kombi Montajı, Yalı Mahallesi Kombi Montajı, Yukarı Mahallesi Kombi Montajı, Yunus Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Kartal Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir