Kombi Montajı

Kombi MontajıKombi montajı yapıldığı zaman öncelikle sıfır daire mi yoksa kombi değişimi mi olacak buna karar verilmelidir. Sıfır daire için Kombi Montajı yapılacaksa kombinin takılacağı yer belirlenir. Ardından kutusunun içinden çıkan askı konsolu ile kombinin montaj yapılacağı alan işaretlenerek askı konsolu duvara monte edilir. Seçtiğiniz kombi askı konsoluna oturtulur ve sağlamlığı kontrol edilir. Kombinin alt kısmında bulunan sıcak su ve soğuk su kalorifer tesisatının kombi ile bağlantısı sağlanır. Kombinin gaz hattı ile bağlantısını sağlamak için flex takılarak gaz bağlantısı tamamlanmış olur.

Kombinin baca kısmı uygun şekilde kombiye takılır. Kombi yoğuşmalı veya yarı yoğuşmalı ise alt kısmından su damlatacağı için yoğuşma gider hattı yapılması gerekir. Yoğuşma gider hattı servislerin istediği şekilde meyilli olarak yapılmak zorundadır.
Eğer ki montaj yapılacak yerde eski bir kombi var ve değişimi yapılacaksa eski kombinin elektrik bağlantısı, alt tarafında bulunan plastik bağlantılar sökülüp yerinden çıkarılır. Eski askı konsolu sökülür ve yerine montaj yapılacak olan Kombinin askı konsolu takılır. Takılan askı konsoluna yeni kombi takılır ve altındaki sıcak soğuk su bağlantıları yapılır. Kombinin gaz bağlantısı Kombi Flexi yardımıyla bağlanır. Tam Yoğuşmalı veya Yarı Yoğuşmalı kombilerin alt kısmından atık olarak bir su akmaktadır. Bu su yağmur pimaşına veya balkon, mutfak veya lavabo giderine bağlanarak Kombi Montajı işlemi tamamlanır.

İletişim

Whatsapp Hattımız: 0549 720 4752

İletişim Hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajını Neden Sizlere Yaptıralım?

Firmamız İgdaş yetkilidir. Taşeron kişiler ile çalışmıyoruz ve tüm personelimiz yaptığı işte sertifikalı ve uzmandır. Kombi montajı, değişimi işlemlerini aynı gün içerisinde yapıyoruz. İş bitimi kapıda ödeme alarak önce iş kalitesini önemsiyoruz. Oluşabilecek aksaklık ve olumsuzluklar için firmamız tarafından yaptığımız işlemlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montajı işlemi; Askı konsolu duvara monte edilir ve Kombi takılır. Baca eğimi verilerek baca montajı yapılır. Kombi alt bağlantısında bulunan kalorifer sıcak soğuk su bağlantıları yapılır. Gaz bağlantısı ve Yoğuşma gider hattı uygun yere bırakılarak işlem tamamlanır. Bu işlem ortalama 2 saat sürmektedir.

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Montajı Ücretini belirlemek için yerinde keşif yapmak gereklidir. Ek ücret çıkaracak durumlar kombi alt bağlantısının bakır olması, baca uzatması (50cm, 100cm) kullanılması, yoğuşma gider hattının uzunluğu.

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombinin arıza durumunda kolay müdahale edilebileceği, düzgün bir şekilde hava alabileceği bir alan belirlenmesi gerekmektedir. Mutfak, Balkon vb. yerlere uygun olması halinde monte edilebilir.

İstanbul Kombi Montajı ve İstanbul Kombi Değişimi Hizmeti Veriyoruz

İstanbul içerisindeki tüm semtlere ve ilçelere kombi montaj ve kombi değişimi hizmeti veriyoruz ve tüm İstanbul ilçeleri ve semtlerine ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Kombi montajı, Kombi değişimi, Doğalgaz tesisatı, Kalorifer tesisatı, Petek temizliği, Doğalgaz projesi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Alanlarımız

Arnavutköy Kombi Montaj & Arnavutköy Kombi Değişimi, Avcılar Kombi Montaj & Avcılar Kombi Değişimi, Bağcılar Kombi Montaj & Bağcılar Kombi Değişimi, Bahçelievler Kombi Montaj & Bahçelievler Kombi Değişimi, Bakırköy Kombi Montaj & Bakırköy Kombi Değişimi, Bayrampaşa Kombi Montaj & Bayrampaşa Kombi Değişimi, Beşiktaş Kombi Montaj & Beşiktaş Kombi Değişimi, Başakşehir Kombi Montaj & Başakşehir Kombi Değişimi, Beylikdüzü Kombi Montaj & Beylikdüzü Kombi Değişimi, Beyoğlu Kombi Montaj & Beyoğlu Kombi Değişimi, Büyükçekmece Kombi Montaj & Büyükçekmece Kombi Değişimi, Çatalca Kombi Montaj & Çatalca Kombi Değişimi, Esenler Kombi Montaj & Esenler Kombi Değişimi,

Esenyurt Kombi Montaj & Esenyurt Kombi Değişimi, Eyüpsultan Kombi Montaj & Eyüpsultan Kombi Değişimi, Fatih Kombi Montaj & Fatih Kombi Değişimi, Gaziosmanpaşa Kombi Montaj & Gaziosmanpaşa Kombi Değişimi, Güngören Kombi Montaj & Güngören Kombi Değişimi, Kağıthane Kombi Montaj & Kağıthane Kombi Değişimi, Küçükçekmece Kombi Montaj & Küçükçekmece Kombi Değişimi, Sarıyer Kombi Montaj & Sarıyer Kombi Değişimi, Sultangazi Kombi Montaj & Sultangazi Kombi Değişimi, Şişli Kombi Montaj & Şişli Kombi Değişimi, Zeytinburnu Kombi Montaj & Zeytinburnu Kombi Değişimi

İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Alanlarımız

Ataşehir Kombi Montaj & Ataşehir Kombi Değişimi, Beykoz Kombi Montaj & Beykoz Kombi Değişimi, Çekmeköy Kombi Montaj & Çekmeköy Kombi Değişimi, Kadıköy Kombi Montaj & Kadıköy Kombi Değişimi, Kartal Kombi Montaj & Kartal Kombi Değişimi, Maltepe Kombi Montaj & Maltepe Kombi Değişimi, Pendik Kombi Montaj & Pendik Kombi Değişimi, Ümraniye Kombi Montaj & Ümraniye Kombi Değişimi, Üsküdar Kombi Montaj & Üsküdar Kombi Değişimi bölgelerine Kombi Montaj ve Kombi Değişimi hizmeti vermekteyiz. Bu semtlere ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Sadece Kombi montajı ve değişim mi yapıyorsunuz?

Sadece montaj ve değişimi mi yapıyorsunuz sorunuza şöyle bir cevap vermek istedik;
Vermiş olduğumuz hizmetler kombi montajı ve kombi değişimi ile sınırlı kalmayıp daire içi doğalgaz tesisatı, şofben tesisatı, soba tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz proje ve petek temizliği gibi hizmetlerimizde yer almaktadır.

“Kombi Montajı” için 2 yorum

  • Kombi ve montaj işlemini kendilerine yaptırdım. Oldukça uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet verdiler. İgdaş onayını da hallettiler. Ben memnun kaldım emeğinize sağlık.

    • Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz efendim. Daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir