Maltepe Kombi Montajı

Maltepe Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Maltepe ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Maltepe’nin tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Maltepe Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Maltepe Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Altayçeşme Mahallesi Kombi Montajı, Altıntepe Mahallesi Kombi Montajı, Aydınevler Mahallesi Kombi Montajı,  Bağlarbaşı Mahallesi Kombi Montajı, Başıbüyük Mahallesi Kombi Montajı, Cevizli Mahallesi Kombi Montajı, Çınar Mahallesi Kombi Montajı, Esenkent Mahallesi Kombi Montajı, Feyzullah Mahallesi Kombi Montajı, Fındıklı Mahallesi Kombi Montajı, Girne Mahallesi Kombi Montajı, Gülensu Mahallesi Kombi Montajı, Gülsuyu Mahallesi Kombi Montajı, İdealtepe Mahallesi Kombi Montajı, Küçükyalı Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Yalı Mahallesi Kombi Montajı, Zümrütevler Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Maltepe Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir