Sarıyer Kombi Montajı

Sarıyer Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Sarıyer ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sarıyer’in tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Sarıyer Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Sarıyer Kombi Montajı Hizmet Verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Ayazağa Mahallesi Kombi Montajı, Bahçeköy Kemer Mahallesi Kombi Montajı, Bahçeköy Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Bahçeköy Yeni Mahallesi Kombi Montajı, Baltalimanı Mahallesi Kombi Montajı, Büyükdere Mahallesi Kombi Montajı, Cumhuriyet Mahallesi Kombi Montajı, Çamlıtepe Mahallesi Kombi Montajı, Çayırbaşı Mahallesi Kombi Montajı, Darüşşafaka Mahallesi Kombi Montajı, Demirciköy Mahallesi Kombi Montajı, Emirgan Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Kombi Montajı, Ferahevler Mahallesi Kombi Montajı, Garipçe Mahallesi Kombi Montajı, Gümüşdere Mahallesi Kombi Montajı, Huzur Mahallesi Kombi Montajı,

İstinye Mahallesi Kombi Montajı, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Kısırkaya Mahallesi Kombi Montajı, Kireçburnu Mahallesi Kombi Montajı, Kocataş Mahallesi Kombi Montajı, Kumköy Mahallesi Kombi Montajı, Maden Mahallesi Kombi Montajı, Maslak Mahallesi Kombi Montajı, Pınar Mahallesi Kombi Montajı, Poligon Mahallesi Kombi Montajı, PTT Evleri Mahallesi Kombi Montajı, Reşitpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Rumelifeneri Mahallesi Kombi Montajı, Rumelihisarı Mahallesi Kombi Montajı, Sarıyer Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Tarabya Mahallesi Kombi Montajı, Uskumruköy Mahallesi Kombi Montajı, Yeni Mahallesi Kombi Montajı, Yeniköy Mahallesi Kombi Montajı, Zekeriyaköy Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Sarıyer Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir