Şile Kombi Montajı

Şile Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Şile ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Şile’nin tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve Şile Kombi Montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Şile Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Şile Kombi Montajı Hizmet Verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Ağaçdere Mahallesi Kombi Montajı, Ağva Merkez Mahallesi Kombi Montajı, Ahmetli Mahallesi Kombi Montajı, Akçakese Mahallesi Kombi Montajı, Alacalı Mahallesi Kombi Montajı, Avcıkoru Mahallesi Kombi Montajı, Balibey Mahallesi Kombi Montajı, Bıçkıdere Mahallesi Kombi Montajı, Bozgoca Mahallesi Kombi Montajı, Bucaklı Mahallesi Kombi Montajı, Çataklı Mahallesi Kombi Montajı, Çavuş Mahallesi Kombi Montajı, Çayırbaşı Mahallesi Kombi Montajı, Çelebi Mahallesi Kombi Montajı, Çengilli Mahallesi Kombi Montajı, Darlık Mahallesi Kombi Montajı, Değirmençayırı Mahallesi Kombi Montajı, Doğancılı Mahallesi Kombi Montajı, Erenler Mahallesi Kombi Montajı,

Esenceli Mahallesi Kombi Montajı, Geredeli Mahallesi Kombi Montajı, Göçe Mahallesi Kombi Montajı, Gökmaşlı Mahallesi Kombi Montajı, Göksu Mahallesi Kombi Montajı, Hacı Kasım Mahallesi Kombi Montajı, Hacıllı Mahallesi Kombi Montajı, Hasanlı Mahallesi Kombi Montajı, İmrendere Mahallesi Kombi Montajı, İmrenli Mahallesi Kombi Montajı, İsaköy Mahallesi Kombi Montajı, Kabakoz Mahallesi Kombi Montajı, Kadıköy Mahallesi Kombi Montajı, Kalem Mahallesi Kombi Montajı, Karabeyli Mahallesi Kombi Montajı, Karacaköy Mahallesi Kombi Montajı, Karakiraz Mahallesi Kombi Montajı, Karamandere Mahallesi Kombi Montajı, Kervansaray Mahallesi Kombi Montajı, Kızılca Mahallesi Kombi Montajı, Korucu Mahallesi Kombi Montajı, Kömürlük Mahallesi Kombi Montajı, Kumbaba Mahallesi Kombi Montajı, Kurfallı Mahallesi Kombi Montajı, Kurna Mahallesi Kombi Montajı, Meşrutiyet Mahallesi Kombi Montajı, Oruçoğlu Mahallesi Kombi Montajı, Osmanköy Mahallesi Kombi Montajı, Ovacık Mahallesi Kombi Montajı  olarak hizmet vermekteyiz.

 

Şile Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir