Silivri Kombi Montajı

Silivri Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Silivri ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Silivri’nin tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Silivri Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Silivri Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Akören Mahallesi Kombi Montajı, Alibey Mahallesi Kombi Montajı, Alipaşa Mahallesi Kombi Montajı, Balaban Mahallesi Kombi Montajı, Bekirli Mahallesi Kombi Montajı, Beyciler Mahallesi Kombi Montajı, Büyük Çavuşlu Mahallesi Kombi Montajı, Büyük Kılıçlı Mahallesi Kombi Montajı, Büyük Sinekli Kombi Montajı, Cumhuriyet Mahallesi Kombi Montajı, Çayırdere Mahallesi Kombi Montajı, Çeltik Mahallesi Kombi Montajı, Danamandıra Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Mahallesi Kombi Montajı, Fener Mahallesi Kombi Montajı, Fevzipaşa Mahallesi Kombi Montajı, Gazitepe Mahallesi Kombi Montajı, Gümüşyaka Mahallesi Kombi Montajı, Hürriyet Mahallesi Kombi Montajı,

İsmetpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Kadıköy Mahallesi Kombi Montajı, Kavaklı Mahallesi Kombi Montajı, Kurfallı Mahallesi Kombi Montajı, Küçük Kılıçlı Mahallesi Kombi Montajı, Küçük Sinekli Mahallesi Kombi Montajı, Mimar Sinan Mahallesi Kombi Montajı, Ortaköy Mahallesi Kombi Montajı, Piri Mehmet Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Sancaktepe Mahallesi Kombi Montajı, Sayalar Mahallesi Kombi Montajı, Selimpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Semizkumlar Mahallesi Kombi Montajı, Seymen Mahallesi Kombi Montajı, Yeni Mahallesi Kombi Montajı Yolçatı Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Silivri Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir