Şişli Kombi Montajı

Şişli Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Şişli ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Şişli’nin tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Şişli Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Şişli Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

19 Mayıs Mahallesi Kombi Montajı, Bozkurt Mahallesi Kombi Montajı, Cumhuriyet Mahallesi Kombi Montajı, Duatepe Mahallesi Kombi Montajı, Ergenekon Mahallesi Kombi Montajı, Esentepe Mahallesi Kombi Montajı, Eskişehir Mahallesi Kombi Montajı, Feriköy Mahallesi Kombi Montajı, Fulya Mahallesi Kombi Montajı, Gülbahar Mahallesi Kombi Montajı, Halaskargazi Mahallesi Kombi Montajı, Halide Edip Adıvar Mahallesi Kombi Montajı, Halil Rıfat Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Harbiye Mahallesi Kombi Montajı, İnönü Mahallesi Kombi Montajı, İzzetpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Kaptanpaşa Mahallesi Kombi Montajı, Kuştepe Mahallesi Kombi Montajı, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Mecidiyeköy Mahallesi Kombi Montajı, Meşrutiyet Mahallesi Kombi Montajı, Paşa Mahallesi Kombi Montajı, Teşvikiye Mahallesi Kombi Montajı, Yayla Mahallesi Kombi Montajı  olarak hizmet vermekteyiz.

 

Şişli Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir