Tuzla Kombi Montajı

Tuzla Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Tuzla ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Tuzla’nın tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Tuzla Kombi Montajı Hizmet Verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Akfırat Mahallesi Kombi Montajı, Anadolu Mahallesi Kombi Montajı, Aydınlı Mahallesi Kombi Montajı, Aydıntepe Mahallesi Kombi Montajı, Cami Mahallesi Kombi Montajı, Evliya Çelebi Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Mahallesi Kombi Montajı, İçmeler Mahallesi Kombi Montajı, İstasyon Mahallesi Kombi Montajı, Mescit Mahallesi Kombi Montajı, Mimar Sinan Mahallesi Kombi Montajı, Orhanlı Mahallesi Kombi Montajı, Orta Mahallesi Kombi Montajı, Postane Mahallesi Kombi Montajı, Şifa Mahallesi Kombi Montajı, Tepeören Mahallesi Kombi Montajı, Yayla Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Tuzla Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir