Ümraniye Kombi Montajı

Ümraniye Kombi Montajı işlemlerinizi aynı gün yapıyoruz.

İstanbul içi Ümraniye ilçesi için kombi hizmetimiz mevcuttur. İgdaş yetkili olan Kombi Dükkanı firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ümraniye’nin tüm semt ve mahallelerine keşif hizmetimiz, aynı zamanda Kombi değişimi ve montajı hizmetlerimiz vardır.

Kombi Montajı Nedir

Kombi montajı nedir sorusuna şöyle bir cevap vermek istedik;

Kombiler kullanım alanları için oldukça gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eviniz için uygun ortam belirlenerek yardımcı malzemeler (vana, boru, baca borusu) vb. ile bağlantıları sağlanarak İgdaş yönetmeliğine uygun şekilde monte edilme işlemine denir. Ümraniye Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kombi Montajı Yapım Aşaması

İlk olarak kombinin montaj yapılacağı en uygun alan belirlenir bununla birlikte belirlenen yer için yeterli yükseklik belirlenerek kombinin tutturulacağı askı bağlantılarının montajı yapılır. İkinci olarak kombinin bacasının dışarı çıkması için yer açılır. Daha sonra  sıcak ve soğuk su tesisat boruları kombiye bağlanır fakat bu işlemler tamamlandıktan sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir ve gaz bağlantısı flex yardımı ile yapılır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak montaj işlemi tamamlanır. Sonuç olarak düzenli ve temiz bir iş yapmak önemlidir.

Ümraniye Kombi Montajı Hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir

Adem Yavuz Mahallesi Kombi Montajı, Altınşehir Mahallesi Kombi Montajı, Armağanevler Mahallesi Kombi Montajı, Aşağı Dudullu Mahallesi Kombi Montajı, Atakent Mahallesi Kombi Montajı, Atatürk Mahallesi Kombi Montajı, Cemil Meriç Mahallesi Kombi Montajı, Çakmak Mahallesi Kombi Montajı, Çamlık Mahallesi Kombi Montajı, Dudullu OSB Mahallesi Kombi Montajı, Dumlupınar Mahallesi Kombi Montajı, Elmalıkent Mahallesi Kombi Montajı, Esenevler Mahallesi Kombi Montajı, Esenkent Mahallesi Kombi Montajı, Esenşehir Mahallesi Kombi Montajı, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Kombi Montajı, Finanskent Mahallesi Kombi Montajı, Hekimbaşı Mahallesi Kombi Montajı,

Huzur Mahallesi Kombi Montajı, Ihlamurkuyu Mahallesi Kombi Montajı, İnklap Mahallesi Kombi Montajı, İstiklal Mahallesi Kombi Montajı, Kazım Karabekir Mahallesi Kombi Montajı, Madenler Mahallesi Kombi Montajı, Mehmet Akif Mahallesi Kombi Montajı, Namık Kemal Mahallesi Kombi Montajı, Necip Fazıl Mahallesi Kombi Montajı, Parseller Mahallesi Kombi Montajı, Saray Mahallesi Kombi Montajı, Site Mahallesi Kombi Montajı, Şerifali Mahallesi Kombi Montajı, Tantavi Mahallesi Kombi Montajı, Tatlısu Mahallesi Kombi Montajı, Tepeüstü Mahallesi Kombi Montajı, Topağacı Mahallesi Kombi Montajı, Yamanevler Mahallesi Kombi Montajı, Yenişehir Mahallesi Kombi Montajı, Yukarı Dudullu Mahallesi Kombi Montajı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Ümraniye Kombi Montajı

Eğer bizi tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi Montaj Ücreti Ne Kadar?

Kombi Nereye Monte Edilmeli?

Kombi Montajı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir